• Co słychać w naszym oddziale?

W roku szkolnym 2023/2024 grupa liczy 20 dzieci w tym:

- 15 dziewczynek

- 5 chłopców

WYCHOWAWCA: Paulina Gattnar

ROK SZKOLNY 2023/2024:

TEATR CIENI:

ŚWIAT DINOZAURÓW:

STOKROTKI W KOSMOSIE:

DZIEŃ JEŻA:

DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA:

DZIEŃ POSTACI Z BAJEK:

UDZIAŁ W AKCJI "SZKOŁA PAMIĘTA":

WYKOPKI:

SPRZĄTANIE ŚWIATA:

15 września Stokrotki po raz kolejny przyłączyły sie do akcji „Sprzątania świata” . Tegorocznej edycji programu przyświecało hasło: "Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy!”, a jej celem było promowanie poszanowania zasobów, ograniczenia ilości śmieci i ich efektywnej segregacji.

DZIEŃ KROPKI:

Celem Międzynarodowego Dnia Kropki jest wzbudzanie u dzieci pomysłowości i zachęcanie ich do działania. Dzieci z grupy Stokrotek rozwijały swoja kreatywność poprzez tworzenie własnych plansz dydaktycznych, przeznaczonych specjalnie na ten dzień, dodatkowo klasyfikowały, przeliczały, stemplowały, przyklejały i łączyły w pary kropki.

--------------------------------------------------------------

ROK SZKOLNY: 2022/2023:

W naszym oddziale wiele się dzieje. Dzieci uczestniczyły już w uroczystym Pasowaniu na Przedszkolaka, zaprezentowały swoje talenty podczas krótkiej części artystycznej,a Pani Dyrektor przekazała wszystkim przedszkolakom dyplomy oraz małe upominki. Dodatkwo, Stokrotki świętowały Dzień Kropki, Pierwszy Dzień Jesieni, Dzień Jabłka, Dzień Chłopaka, Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego.

Dodatkowo dzieci zabrały się za sprzątanie świata w ramach akcji 'Wszystkie śmieci są nasze" organizowanej przez Gminę Głogówek

Dzieci pamiętały również o odśpiewaniu Hymnu Narodowego wraz ze starszymi dziećmi z okazji  Dnia Niepodległości 11 listopada

Uczestniczyły również w ciekawych warsztatach bębniarskich oraz w warsztatach bożonarodzeniowych wraz ze swoimi rodzicami

Stokrotki wzieły także udział w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. Ozdoba Choinkowa:

Przedszkolaki uwielbiają zabawy muzyczno-ruchowe i wspólne zabawy plastyczne:

Pamiętaliśmy również o dniu Babci i Dziadka. Dzieci przygotowały występ artystyczny, po którym wręczyły swoim babciom i dziadkom drobne upominki.

W naszej placówce odbył się bal karnawałowy: