• Pracownicy przedszkola

• Mgr Renata Brzezina-dyrektor przedszkola i żłobka. Z wykształcenia mgr edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Studiowała na Uniwersytecie w Opolu. Posiada 31 letni staż pracy. Jest nauczycielem dyplomowanym, ukończyła również studia podyplomowe w Wyższej Szkole Zarządzania  i Administracji w Opolu- zarządzanie kierunkami oświatowymi. Posiada kwalifikacje do pracy z dziećmi mającymi trudności w nauce- ukończyła kurs kwalifikacyjny z ologofrenopedagogiki.

Mgr Romana Bialek- nauczyciel przedszkola, aktualnie nauczyciel  -języka niemieckiego. Z wykształcenia mgr edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Studiowała w Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Warszawie i Uniwersytecie w Opolu. Posiada 26 letni staż pracy. Jest nauczycielem dyplomowanym.

Mgr Katarzyna Mika- nauczyciel mianowany.  Z wykształcenia  mgr pedagog- terapeuta ukończyła studia jednolite na Uniwesytecie Opolskim o specjalizacji " Terapia pedagogiczna z pedagogiką specjalną". Ukończyła również studia podyplomowe w zakraesie " Edukacji elementarnej- kształcenia zintegrowanego i wychowania przedszkolnego" oraz "Wczesnego wspomagania rożwoju dziecka". Posiada kwalifikacje do pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych i prowadzi zajęcia korekcyjno-kompensacyjne w ramach pomcy psychologiczno-pedagogicznej oraz wczesnego wspomagania rozwoju dzieci.

Mgr Małgorzata Filarowska nauczyciel dyplomowany, aktualnie wychowawca grupy 5 latków. Z wykształenia mgr wychowania przedszkolnego i nauczania poczatkowego.

Mgr Bogumiła Wilk nauczyciel dyplomowany, aktualnie pracuje w grupie  4-5 latków. Z wykształcenia mgr wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej.

WOŹNA                              POMOC KUCHENNA          KUCHARKA

GABRIELA SCHNEIDER     MARIA SZENDZIELARZ          ERNA MIKA